MarsaAlam.com
Guide to hotels, flights, diving, excursions and more.
Jak uzyskać kartę SIM w Marsa Alam
E-mail lub tel Steven@marsaalam.com +20 1010 4545 98 aby uzyskać więcej informacji.   Ce pagina in Italiano 


Lista cen kart SIM, od sierpnia 2017 r., Może pojawić się na tej stronie


ZNAJOMIĆ OFERTA CENĘ PROSZĘ O ZAPISZ OFERTY NA MARSAALAM.COM


OD SOBOTY 10 CZERWC 2017 TWOJA LOKALIZACJA LOKALIZACJI VODAFONE JEST JEDNOSTKOWO W POBIERANIU PO POZARU KONTROLI PASZPORTÓW NA POZOSTAŁEJ LEWEJ STRONIE W POBLIŻU BAGAŻU OBSZARU KOLEKCJI


Począwszy od czerwca 2017 możemy albo dostarczyć karty SIM bezpośrednio do hotelu, czy jest w Marsa Alam i Hurghada.

Lub można odebrać w naszym sklepie na lotnisku mieści się natychmiast po przejść przez odprawę celną. Możemy normalnie ustawić go dla Ciebie w czasie krótszym niż dwie minuty, więc można rozpocząć przeglądania sieci lub dzwoniąc do domu na chwilę wyjść z lotniska.

Marsa Alam to spieszyć karty SIM do pokoju za dodatkową opłatą dostawy tylko 5 do 10 euro (w 50 km) i to będzie z tobą samego dnia.

Możemy również dostarczyć do hoteli dalej - proszę sprawdzić przewodnik Cena podana na tej stronie.
 

In Hurghada Hurghada samo szybka obsługa jest oferowana w 10 euro za hoteli w Hurghadzie i 15 euro dla hoteli w El Gouna, Sahl Hasheesh i Makadi Bay.

Karty SIM dowolnej wielkości (normalny, mini, mikro lub nano) są dostępne i są już aktywne i gotowe do użycia i zajmuje tylko chwilę, aby dostać telefon, komputer lub iPada działa. Również - połączenie jest o wiele lepsze i tańsze niż połączenia WiFi w hotelach - więcej informacji czytaj dalej.

Albo e-mail lub telefon Steven steven@marsaalam.com na +20 1010 4545 98.


Normalna sytuacja

Większość z nas nie myśli o problemie łączenia online w nasze wakacje. Słusznie założyć, że jeśli musimy go skonfigurować to będzie dobre połączenie na bezpłatne lub co najwyżej kilka euro dziennie. Ale niestety tylko dwa hotele w Marsa Alam Obecnie oferujemy bezpłatny dostęp do Internetu i to tylko w holu, podczas gdy większość hoteli pobierają bardzo wysokie ceny z raportów do 17 euro za godzinę w trakcie ładowania. Co gorsze jest po łuskanie obecnie wszystkie te pieniądze większość turystów okaże się, że połączenie jest dużo wolniejszy niż tego oczekiwali.

Proste rozwiązanie


Steven Marsa Alam przedsiębiorca aktualnie oferując dostarczyć szybki internet egipskie karty SIM dla telefonów Vodafone I, laptopów, iPada z dowolnego inteligentnego telefonu lub android, aż do 20 GB przeglądanie i pobieranie aby hotelu na od 9 do 30 euro, zależnie od pakietów (patrz poniżej) Plus koszty wysyłki dla niektórych dostaw (patrz poniżej). On również dostarcza kart SIM do telefonów komórkowych, jak również prepaid kredytu, jeżeli jest to potrzebne. To nie może być prostsze. Wystarczy telefon lub e-mail steven@marsaalam.com Steven na +20 1010 4545 98. Możesz otrzymywać go do hotelu.

Nie zapomnij, aby określić rozmiar karty sim chcesz, czy chcesz kartę danych lub karty telefoniczne i paczkę z nim chcesz - szczegóły poniżej. Znajdziesz tu gotowe i karty sim aktywowana, gdy jest ona wydana.

OPCJA 1 - dane karty SIM do Internetu TYLKO.

Szybki internet karty sim nadaje się do iPad, USB lub modem wifi - Cena zawiera koszt karty sim i dla hoteli i okolicznych natychmiastową dostawę samochodem do hotelu * Każdy pakiet jest ważny przez okres jednego miesiąca.. , Steven@marsaalam.com mailem lub telefonicznie Steven na +20 1010 4545 98.

Nasze ceny, od sierpnia 2017 roku Pakiety kart sim internetowych są poniżej
- wszystkie wymienione ceny to pięć euro koszt karty sim.
     
     Pakiet GB        Zaproponuj cenę 
        2.5 GB                  8 euro
        5.0 GB                10 euro
        8.0 GB                13 euro
      16.0 GB                21 euro
      24.0 GB                29 euro
      40.0 GB                35 euro

* Koszty dostawy do hotelu - 5 euro dla dostaw aż do 25 km i 10 euro dla odległości pomiędzy 26 km i 50 km, a na większe odległości proszę pytać. Niestety karty sim nie mogą być dostarczane w soboty. Jeśli potrzebujesz modemu USB trzymać opłata wynosi tylko 20 euro.

Możesz wynająć routera z 60 euro depozytu i płacisz tylko 10 euro za korzystanie z routera aż do końca wakacji (ale nie dłużej niż trzy tygodnie).OPCJA 2 - karta SIM z telefonu CALL kredytowa tylko

Cena zawiera koszt karty sim do pobliskich hotelach i natychmiast dostawa samochodem do hotelu. * Każdy pakiet jest ważny przez okres jednego miesiąca. Steven@marsaalam.com mailem lub telefonicznie Steven na +20 1010 4545 98.

Nasze ceny, od sierpnia 2017 roku, dotyczą międzynarodowych pakietów połączeń telefonicznych
- Aby uzyskać obniżone ceny proszę wspomnieć, że widziałeś ofertę na MarsaAlam.com

             Międzynarodowy zestaw połączeń        Zaproponuj cenę 
                                20 minut               15 euro
                                40 minut               25 euro
                                60 minut               35 euro
                                80 minut               40 euro
                              100 minut               55 euro
                              200 minut               95 euro
                              500 minut             205 euro

  * Koszty dostawy - 5 euro dla dostaw aż do 25 km i 10 euro dla odległości pomiędzy 26 km i 50 km oraz na większych odległościach proszę pytać. Niestety karty sim nie może być dostarczony w sobotę.


OPCJA 3 - internet i połączenia międzynarodowe

Cena zawiera koszt karty sim do pobliskich hotelach i natychmiast dostawa samochodem do hotelu. * Każdy pakiet jest ważny przez okres jednego miesiąca. Steven@marsaalam.com mailem lub telefonicznie Steven na +20 1010 4545 98.

Począwszy od 10 czerwca 2017 r. Ceny za międzynarodowe połączenia telefoniczne / internetowe zostały obniżone w następujący sposób:
Proszę pamiętać, że wszystkie wymienione ceny to pięć euro koszt karty sim.
Aby uzyskać obniżone ceny proszę wspomnieć, że widziałeś ofertę na MarsaAlam.com


 
   Pakiet              Zaproponuj cenę 
2.5 GB +
20 minuti
 
                     18 euro
2.5 GB +
40 minuti
                     28 euro
2.5 GB +
60 minuti
 
                     38 euro
5.0 GB +
20 minuti
                     20 euro
5.0 GB +
40 minuti
 
                     30 euro
5.0 GB +
60 minuti 
                     40 euro
8.0 GB +
40 minuti
 
                     33 euro
8.0 GB +
60 minuti
 
                     43 euro
8.0 GB +
80 minuti 
                     53 euro
12.0 GB +
100 minuti
                     65 euro
20.0 GB +
200 minuti
                    115 euro

* Koszty dostawy - 5 euro dla dostaw aż do 25 km i 10 euro dla odległości pomiędzy 26 km i 50 km oraz na większych odległościach proszę pytać. Niestety, karty sim nie mogą być dostarczane w soboty. Jeśli potrzebujesz modemu USB trzymać opłata wynosi tylko 20 euro.


Teraz dostępna także
- Seven Card GB danych na karcie SIM z 3G Router WiFi do wynajęcia na nawet do trzech tygodni.


Możesz wynająć routera z 60 euro depozytu i płacisz tylko 10 euro za korzystanie z routera aż do końca wakacji (ale nie dłużej niż trzy tygodnie). I można go używać w wielu urządzeniach!


CO JEST duża zaleta?

Sieć Vodafone ma najlepszy zasięg w obszarze Marsa Alam dowolnej sieci komórkowej i działa w prawie wszystkich obszarach wszystkich ośrodków.

Odkryjesz, że opłaty Internetu z wykorzystaniem połączenia hotelu są fenomenalne - zwykle około 6 euro za godzinę lub większej - i podobnie telefony od swojej brytyjskiej kartę SIM lub z hotelu zwykle kosztować wiele euro za kilka minut. Dlaczego oni za tak dużo? Cóż, gdy jesteś otoczony przez pustynię, myślą, że nie ma żadnych innych opcji.


VODAFONE W EGIPCIE

Od powstania w 1998 roku, Vodafone Egypt wzrosła na przestrzeni lat, aby stać się wiodącym operatorem telefonii komórkowej w Egipcie, nie tylko w akcje, ale również dochody numer jeden operator komórkowy z największą bazę klientów. Vodafone obsługuje obecnie ponad czterdzieści milionów klientów, oferując szeroki wachlarz usług głosowych oraz wymiany danych, 3G, ADSL i mobilnych usług internetowych.

W 2006 roku rozpoczęła Vodafone Egypt "off-shore operacji pod nazwą Vodafone International Services; zależna poświęcony outsourcingu procesów biznesowych i usług IT dla operatorów Vodafone i poza nią.

Vodafone Egipt jest dumny z bycia silnym czynnikiem przyczyniającym się do rozwoju społeczności poprzez inicjatywy jego odpowiedzialności korporacyjnej "portfela, jak Vodafone Egypt Fundacji. Dzięki współpracy partnerstw z organizacjami pozarządowymi i społeczeństwem obywatelskim, Vodafone Egypt Fundacja przyczyniła się od 2003 roku na obszarze zdrowia i edukacji dla dzieci, rozwój społeczności, z wykorzystaniem technologii mobilnych na rozwój i dostęp do komunikacji.


SKONTAKTUJ


Steven@marsaalam.com mailem lub telefonicznie Steven na +20 1010 4545 98 o radę lub zarezerwować kartę SIM, która będzie gotowa i aktywowany na dostawy do hotelu.


                                                                        ****************************************Website Builder