MarsaAlam.com
Guide to hotels, flights, diving, excursions and more.
Jak uzyskać kartę SIM w Marsa Alam
E-mail lub tel Steven@marsaalam.com +20 1284332337 aby uzyskać więcej informacji.   Ce pagina in Italiano 

OD 28 MARCA 2019 NIE MOŻESZ KUPIĆ KARTY SIM NA LOTNISKU -
ALE MOŻEMY DOSTARCZYĆ DO TWOJEGO HOTELU TEN SAM DZIEŃ!


EMAIL STEVEN@MARSAALAM.COM LUB TELEFON STEVEN NA +201284332337.

SZYBKA SAMODZIELNA DOSTAWA KART SIM VODAFONE DO TWOJEGO HOTELU


Obecnie oferujemy wszystkie rodzaje kart SIM, w tym Vodafone. Opłata za dostawę na obszarze Marsa Alam wynosi tylko pięć euro za dostawy do 25 km i 10 euro za odległości od 26 km do 50 km. Na dłuższe odległości możemy również dostarczyć, ale proszę pytać o cenę. Jeśli potrzebujesz modemu USB, opłata wynosi zaledwie 20 euro.

NA LOTNISKU JEST WCZEŚNIEJ SPOSÓB DOSTARCZANIA BEZ PŁATNOŚCI ZA OPŁACĘ DOSTAWY!

Możliwe jest również uniknięcie opłaty za dostawę. Po prostu wyślij nam potrzebny pakiet danych, datę przyjazdu, godzinę i numer lotu, a także swoje imię i nazwisko. Następnie, gdy dojdziesz do drzwi wyjściowych hali przylotów, znajdziesz naszego przedstawiciela trzymającego znak z Twoim imieniem. Daje ci aktywowaną i gotową do użycia kartę SIM w kopercie i możesz mu dokonać płatności. Włóż kartę SIM do urządzenia i będzie działać automatycznie. Osoba oczekująca nie może robić niczego poza dostarczeniem karty SIM ze względu na przepisy lotniskowe, ale jeśli potrzebujesz pomocy lub jeśli jest jakiś problem, zadzwoń lub napisz do nas, a my załatwimy to dla Ciebie.

CO DOSTAŁEŚ -

Karty SIM są dostępne jako gotowe do użycia potrójne cięcie (wszystkie rozmiary) - mini, micro i nano. Po prostu włóż kartę SIM do gniazda, otwórz dane mobilne i gotowe. Otrzymasz również codziennie 200 MB DARMOWYCH do użytku na WhattsApp. Korzystając z egipskiej karty SIM do Internetu, wszystkie media społecznościowe, w tym konto WhattsApp, będą działać tak samo, jakbyś był w domu, ale bez opłat roamingowych. Innymi słowy, wszystkie twoje konta mediów społecznościowych pozostaną takie same.

Otrzymasz również bezpłatny WhatsApp na wakacje (do 2 tygodni)


Ceny zestawów kart SIM do Internetu (w tym koszt dostawy na lotnisko, ale z wyłączeniem kosztów dostawy do hotelu, a także z wyłączeniem kosztu karty w wysokości 5 euro )
 są następujące -


 VODAFONE 
 Pakiet GB Zaproponuj cene 
  2.5 GB         8 euro
  4.0  GB
     12 euro
  6.0 GB       13 euro
  8.0  GB 
     15 euro
12.0  GB  
     20 euro
20.0  GB
     30 euro
40.0  GB 
     45 euro

Aby uzyskać te niskie ceny, nie zapomnij wspomnieć, że zobaczyłeś ofertę na MarsaAlam.comWyślij e-mail do steven@marsaalam.com lub tel: +201284332337


Ceny zestawów kart SIM do połączeń telefonicznych ( w tym koszt dostawy na lotnisko, ale z wyłączeniem kosztów dostawy do hotelu, a także z wyłączeniem kosztu karty w wysokości 5 euro
) są następujące -


 VODAFONE
 czas połączenia      cena 
          40 minut   20 euro 
          60 minut   30 euro
          80 minut   40 euro
       100 minut   50 euro
       120 minut   60 euro
       200 minut   90 euro

Aby uzyskać te niskie ceny, nie zapomnij wspomnieć, że zobaczyłeś ofertę na MarsaAlam.com Wyślij e-mail do steven@marsaalam.com lub tel: +201284332337

Ceny zestawów kart SIM do połączeń internetowych i telefonicznych ( w tym koszt dostawy na lotnisko, ale z wyłączeniem kosztów dostawy do hotelu, a także z wyłączeniem kosztu karty w wysokości 5 euro 
) są następujące -

 VODAFONE 
 pakiet  cena
  2.5 GB + 20 minut  18 euro
  2.5 GB + 40 minut  28 euro
  2.5 GB + 60 minut  38 euro
  4.0 GB + 20 minut 
 22 euro
  4.0 GB + 40 minut
 32 euro
  4.0 GB + 60 minut
 42 euro
 12.0 GB + 20 minut
 30 euro
 12.0 GB + 40 minut 
 40 euro
 12.0 GB + 60 minut 
 50 euro
 20.0 GB + 20 minut
 40 euro
 20.0 GB + 40 minut
 50 euro
 20.0 GB + 60 minut
 60 euro

Aby uzyskać te niskie ceny, nie zapomnij wspomnieć, że zobaczyłeś ofertę na MarsaAlam.com Wyślij e-mail do steven@marsaalam.com lub tel: +201284332337


Począwszy od czerwca 2017 możemy albo dostarczyć karty SIM bezpośrednio do hotelu, czy jest w Marsa Alam i Hurghada. 

Lub można odebrać w naszym sklepie na lotnisku mieści się natychmiast po przejść przez odprawę celną. Możemy normalnie ustawić go dla Ciebie w czasie krótszym niż dwie minuty, więc można rozpocząć przeglądania sieci lub dzwoniąc do domu na chwilę wyjść z lotniska.

Marsa Alam to spieszyć karty SIM do pokoju za dodatkową opłatą dostawy tylko 5 do 10 euro (w 50 km) i to będzie z tobą samego dnia.

Możemy również dostarczyć do hoteli dalej - proszę sprawdzić przewodnik Cena podana na tej stronie.
 

In Hurghada Hurghada samo szybka obsługa jest oferowana w 10 euro za hoteli w Hurghadzie i 15 euro dla hoteli w El Gouna, Sahl Hasheesh i Makadi Bay.

Karty SIM dowolnej wielkości (normalny, mini, mikro lub nano) są dostępne i są już aktywne i gotowe do użycia i zajmuje tylko chwilę, aby dostać telefon, komputer lub iPada działa. Również - połączenie jest o wiele lepsze i tańsze niż połączenia WiFi w hotelach - więcej informacji czytaj dalej.

Albo e-mail lub telefon Steven steven@marsaalam.com na +20 1284332337.


Normalna sytuacja

Większość z nas nie myśli o problemie łączenia online w nasze wakacje. Słusznie założyć, że jeśli musimy go skonfigurować to będzie dobre połączenie na bezpłatne lub co najwyżej kilka euro dziennie. Ale niestety tylko dwa hotele w Marsa Alam Obecnie oferujemy bezpłatny dostęp do Internetu i to tylko w holu, podczas gdy większość hoteli pobierają bardzo wysokie ceny z raportów do 17 euro za godzinę w trakcie ładowania. Co gorsze jest po łuskanie obecnie wszystkie te pieniądze większość turystów okaże się, że połączenie jest dużo wolniejszy niż tego oczekiwali.

Proste rozwiązanie


Steven Marsa Alam przedsiębiorca aktualnie oferując dostarczyć szybki internet egipskie karty SIM dla telefonów Vodafone I, laptopów, iPada z dowolnego inteligentnego telefonu lub android, aż do 20 GB przeglądanie i pobieranie aby hotelu na od 9 do 30 euro, zależnie od pakietów (patrz poniżej) Plus koszty wysyłki dla niektórych dostaw (patrz poniżej). On również dostarcza kart SIM do telefonów komórkowych, jak również prepaid kredytu, jeżeli jest to potrzebne. To nie może być prostsze. Wystarczy telefon lub

e-mail steven@marsaalam.com Steven na +20 1284332337. Możesz otrzymywać go do hotelu.

Nie zapomnij, aby określić rozmiar karty sim chcesz, czy chcesz kartę danych lub karty telefoniczne i paczkę z nim chcesz - szczegóły poniżej. Znajdziesz tu gotowe i karty sim aktywowana, gdy jest ona wydana.


Teraz dostępna także
- Seven Card GB danych na karcie SIM z 3G Router WiFi do wynajęcia na nawet do trzech tygodni.


Możesz wynająć routera z 60 euro depozytu i płacisz tylko 10 euro za korzystanie z routera aż do końca wakacji (ale nie dłużej niż trzy tygodnie). I można go używać w wielu urządzeniach!


CO JEST duża zaleta?

Sieć Vodafone ma najlepszy zasięg w obszarze Marsa Alam dowolnej sieci komórkowej i działa w prawie wszystkich obszarach wszystkich ośrodków.

Odkryjesz, że opłaty Internetu z wykorzystaniem połączenia hotelu są fenomenalne - zwykle około 6 euro za godzinę lub większej - i podobnie telefony od swojej brytyjskiej kartę SIM lub z hotelu zwykle kosztować wiele euro za kilka minut. Dlaczego oni za tak dużo? Cóż, gdy jesteś otoczony przez pustynię, myślą, że nie ma żadnych innych opcji.


VODAFONE W EGIPCIE

Od powstania w 1998 roku, Vodafone Egypt wzrosła na przestrzeni lat, aby stać się wiodącym operatorem telefonii komórkowej w Egipcie, nie tylko w akcje, ale również dochody numer jeden operator komórkowy z największą bazę klientów. Vodafone obsługuje obecnie ponad czterdzieści milionów klientów, oferując szeroki wachlarz usług głosowych oraz wymiany danych, 3G, ADSL i mobilnych usług internetowych.

W 2006 roku rozpoczęła Vodafone Egypt "off-shore operacji pod nazwą Vodafone International Services; zależna poświęcony outsourcingu procesów biznesowych i usług IT dla operatorów Vodafone i poza nią.

Vodafone Egipt jest dumny z bycia silnym czynnikiem przyczyniającym się do rozwoju społeczności poprzez inicjatywy jego odpowiedzialności korporacyjnej "portfela, jak Vodafone Egypt Fundacji. Dzięki współpracy partnerstw z organizacjami pozarządowymi i społeczeństwem obywatelskim, Vodafone Egypt Fundacja przyczyniła się od 2003 roku na obszarze zdrowia i edukacji dla dzieci, rozwój społeczności, z wykorzystaniem technologii mobilnych na rozwój i dostęp do komunikacji.


SKONTAKTUJ


Steven@marsaalam.com mailem lub telefonicznie Steven na +20 1284332337 o radę lub zarezerwować kartę SIM, która będzie gotowa i aktywowany na dostawy do hotelu.


                                                                        ****************************************Website Builder