KARTY SIM W MARSA ALAM

Karty SIM w Marsa Alam

Aby kupić kartę SIM lub jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do Steven@marsaalam.com lub skontaktuj się z nim przez WhatsApp pod numerem +20 1284332337.

Karty SIM w Marsa Alam

Zalety zakupu karty SIM od Stevena –

Kup 4, a 1 gratis !

Kup cztery karty SIM, a drugą otrzymasz za darmo, pod warunkiem, że ma taką samą wartość, jak najtańsza karta.

Darmowe transfery na lotnisko !

Kup co najmniej dwie karty 12 GB i skorzystaj z bezpłatnego transferu taksówką dla maksymalnie 3 osób do dowolnego hotelu w promieniu 20 km od lotniska.*

* Oferta nie obejmuje transferów minivanem

Bezpłatne korzystanie z WhatsApp !

Otrzymujesz również bezpłatne korzystanie z WhatsApp (do 200 MB dziennie) podczas wakacji przez maksymalnie 2 tygodnie. Wszystkie Twoje media społecznościowe, w tym konto WhatsApp, będą działać tak, jakbyś był w domu i bez opłat roamingowych. *

*Jeśli chcesz używać WhatsApp do dzwonienia do domu z Egiptu, pamiętaj, aby pobrać VPN ze sklepu z aplikacjami. VPN dla WhattsApp szyfruje ruch internetowy i kieruje go do serwera znajdującego się w wybranym przez Ciebie miejscu. Dzięki temu nawet będąc w Egipcie, możesz uzyskać dostęp do aplikacji tak, jakbyś był w Polsce lub Niemczech.

Brak opłat za dostawę na lotnisko w przypadku pakietów 12 GB+

Steven oferuje bezpłatną dostawę na lotnisko dowolnego pakietu o pojemności co najmniej 12 GB. W przypadku mniejszych paczek opłata za dostawę wynosi tylko 5 euro.

CENY KART SIM – OFERTY SPECJALNE.

Steven ma specjalne oferty na połączenie internetowe Vodafone, tylko połączenia oraz łączone pakiety połączeń internetowych i telefonicznych. Karty SIM są już dostępne w postaci gotowej do użycia potrójnego cięcia (wszystkie rozmiary) – mini, micro i nano. Po prostu włóż kartę SIM do gniazda, otwórz komórkową transmisję danych i gotowe.

Oferty internetowe Vodafone

Ceny pakietów internetowych są następujące. Należy pamiętać, że obejmują one opłatę za dostawę na lotnisko w przypadku pakietów o pojemności 12 GB +, ale nie obejmują opłaty za dostawę na lotnisko w wysokości 5 euro w przypadku mniejszych pakietów oraz 5 euro kosztu samej karty. Jeśli wybrałeś dostawę do hotelu, opłata za dostawę do hotelu.

Rozmiar GBCena promocyjna
2.5 GB8 euro
4.0 GB12 euro
6.0 GB13 euro
8.0 GB15 euro
12.0 GB20 euro
20.0 GB30 euro
40.0 GB45 euro

Aby uzyskać te niskie ceny, nie zapomnij wspomnieć, że widziałeś ofertę na MarsaAlam.com. E-mail steven@marsaalam.com lub WhatsApp +201284332337.

Oferty połączeń Vodafone

Ceny pakietów połączeń międzynarodowych są następujące. Należy pamiętać, że nie obejmują one opłaty za dostawę na lotnisko w wysokości 5 euro i kosztu samej karty w wysokości 5 euro, a jeśli wybrałeś dostawę do hotelu, wszelkie opłaty za dostawę do hotelu.

Długość rozmowyCena promocyjna
40 minut20 euro
60 minut30 euro
80 minut40 euro
100 minut50 euro
120 minut60 euro
200 minut90 euro

Aby uzyskać te niskie ceny, nie zapomnij wspomnieć, że widziałeś ofertę na MarsaAlam.com. E-mail steven@marsaalam.com lub WhatsApp +201284332337.

Dzwoń i internet – Vodafone

Ceny za połączenia międzynarodowe i pakiety internetowe są następujące. Należy pamiętać, że zawierają one opłatę za dostawę na lotnisko w przypadku pakietów 12 GB+, ale nie obejmują opłaty za dostawę w wysokości 5 euro w przypadku mniejszych pakietów oraz 5 euro kosztu samej karty. Jeśli wybierzesz dostawę do hotelu, pojawi się również opłata za dostawę do hotelu.

Rozmowy i internetCena promocyjna
2.5 GB + 20 minut18 euro
2.5 GB + 40 minut28 euro
2.5 GB + 60 minut38 euro
4.0 GB + 20 minut22 euro
4.0 GB + 40 minut32 euro
4.0 GB + 60 minut42 euro
12.0 GB + 20 minut30 euro
12.0 GB + 40 minut40 euro
12.0 GB + 60 minut50 euro
20.0 GB + 20 minut40 euro
20.0 GB + 40 minut50 euro
20.0 GB + 60 minut60 euro

DOSTAWY DO HURGHADY

Dostarczamy również do hoteli poza obszarem Marsa Alam. Sprawdź cennik podany na tej stronie. W Hurghadzie ta sama szybka usługa jest oferowana za 10 euro dla hoteli w Hurghadzie i 15 euro dla hoteli w El Gouna, Sahl Hasheesh i Makadi Bay.

NIE PŁACIĆ ZA DROGIE WIFI W HOTELU

Twoje połączenie za pomocą karty SIM Vodafone jest prawdopodobnie znacznie lepsze i tańsze niż połączenie WIFI w hotelach. Większość z nas nie myśli o problemie łączenia się online podczas wakacji. Zakładamy, że jeśli będziemy potrzebować internetu, będzie to dobre połączenie za darmo lub co najwyżej za kilka euro dziennie.

Ale niestety tylko kilka hoteli w Marsa Alam oferuje darmowy internet, często tylko w holu, podczas gdy większość hoteli pobiera bardzo wysokie ceny. Dlaczego tak dużo pobierają? Cóż, kiedy jesteś otoczony pustynią, myślą, że nie masz innych opcji. Co gorsza, po zapłaceniu wysokich cen wielu turystów stwierdza, że ​​połączenie WIFI jest znacznie wolniejsze, niż się spodziewali.

OFERTA STEVEN

Steven oferuje dostarczenie do Twojego hotelu szybkich internetowych kart SIM Vodafone do telefonów I, iPadów, laptopów, dowolnego smartfona lub Androida, z możliwością przeglądania i pobierania do 48 GB za od 5 do 80 euro w zależności od pakietu plus koszty dostawy. Sieć Vodafone ma najlepszy zasięg w obszarze Marsa Alam ze wszystkich sieci komórkowych i działa w prawie wszystkich obszarach wszystkich kurortów.

Steven dostarcza również karty SIM do telefonów komórkowych, a także przedpłacony kredyt, jeśli go potrzebujesz. To nie może być prostsze. Wystarczy wysłać e-mail na adres steven@marsaalam.com lub skontaktować się z nim przez WhatsApp pod numerem +20 1284332337. Możesz zamówić dostawę do hotelu. Nie zapomnij określić rozmiaru wybranej karty SIM, niezależnie od tego, czy potrzebujesz karty danych, karty telefonicznej, czy też kombinacji i pakietu, który chcesz z nią mieć. Karta SIM będzie gotowa i aktywowana, gdy zostanie dostarczona.

Two employees of Steven showing a Certificate of Excellence awarded by Tripadvisor to his company

WYNAJMIJ ROUTER

Możesz wypożyczyć kartę SIM o pojemności 7 GB z routerem 3G WIFI na okres do trzech tygodni z kaucją zwrotną w wysokości 60 euro. Za korzystanie z routera do końca wakacji (maksymalnie przez trzy tygodnie) płacisz tylko 10 euro i możesz go używać na wielu urządzeniach.

VODAFONE W EGIPCIE

Od momentu powstania w 1998 roku, Vodafone Egypt stał się wiodącym operatorem telefonii komórkowej w Egipcie, nie tylko pod względem udziału w przychodach, ale także numerem jeden wśród operatorów komórkowych z największą bazą klientów. Vodafone obsługuje obecnie ponad czterdzieści milionów klientów, oferując szeroką gamę usług głosowych i wymiany danych, 3G, ADSL i mobilnego internetu.

W 2006 r. Vodafone Egypt rozpoczął działalność na morzu pod nazwą Vodafone International Services; spółka zależna zajmująca się outsourcingiem procesów biznesowych i usług IT dla operatorów Vodafone i nie tylko.

Vodafone Egypt jest dumny z tego, że wnosi duży wkład w inicjatywę rozwoju społeczności poprzez swoje portfolio odpowiedzialności korporacyjnej, a także Fundację Vodafone Egypt. Poprzez współpracę partnerską z organizacjami pozarządowymi i społeczeństwem obywatelskim, Vodafone Egypt Foundation od 2003 r. Wnosi wkład w obszary zdrowia i edukacji dzieci, rozwoju społeczności, wykorzystania technologii mobilnych do rozwoju i dostępu do komunikacji.

KONTAKT ZE STEVENEM

Wyślij e-mail na adres steven@marsaalam.com lub skontaktuj się z nim przez WhatsApp pod numerem +20 1284332337, aby uzyskać poradę lub zarezerwować kartę SIM, która będzie gotowa i aktywowana przy dostawie do Twojego hotelu.

Photo acknowledgements: With laptop in the Egyptian desert – Tim Miroshnichenko via Pexels.com