KARTY SIM W MARSA ALAM

Karty SIM w Marsa Alam

Aby kupić kartę SIM lub jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do Steven@marsaalam.com lub skontaktuj się z nim przez WhatsApp pod numerem +20 1284332337.

Karty SIM w Marsa Alam

Zalety zakupu karty SIM od Stevena –

Kup 8, a 1 gratis !

Kup cztery karty SIM, a drugą otrzymasz za darmo, pod warunkiem, że ma taką samą wartość, jak najtańsza karta.

Darmowe transfery na lotnisko !

Kup co najmniej dwie karty 40 GB i skorzystaj z bezpłatnego transferu taksówką dla maksymalnie 3 osób do dowolnego hotelu w promieniu 20 km od lotniska.*

* Oferta nie obejmuje transferów minivanem

Zniżki na karty SIM przy zakupie dowolnego przelewu za pośrednictwem Taksówki Stevena

Kup dowolny transfer taksówką od Steven’s Taxis i uzyskaj 10% zniżki na wszystkie karty SIM.

Brak opłat za dostawę na lotnisko w przypadku pakietów 12 GB+

Steven oferuje bezpłatną dostawę na lotnisko dowolnego pakietu o pojemności co najmniej 12 GB. W przypadku mniejszych paczek opłata za dostawę wynosi tylko 5 euro.

CENY KART SIM – OFERTY SPECJALNE.

Steven ma specjalne oferty na połączenie internetowe Vodafone, tylko połączenia oraz łączone pakiety połączeń internetowych i telefonicznych. Karty SIM są już dostępne w postaci gotowej do użycia potrójnego cięcia (wszystkie rozmiary) – mini, micro i nano. Po prostu włóż kartę SIM do gniazda, otwórz komórkową transmisję danych i gotowe.

Oferty internetowe We-Telecomegypt

Ceny pakietów internetowych są następujące. Należy pamiętać, że obejmują one koszt karty SIM w wysokości 5 euro, ale jeśli nie możesz odebrać z lotniska, a zamiast tego wybrałeś dostawę do hotelu, nie obejmują one żadnej opłaty za dostawę do hotelu. Wszystkie pakiety są ważne przez cztery tygodnie. Należy pamiętać, że wykorzystanie danych zależy od rodzaju dostępu. Na przykład 10,0 GB karty SIM to technicznie 10 000 jednostek, gdzie 1 jednostka = 1 mb wykorzystania mediów społecznościowych i 2 jednostki = 1 mb dowolnego innego rodzaju wykorzystania danych, z tą samą różnicą między mediami społecznościowymi a innymi rodzajami wykorzystania danych na wszystkie karty sim. Zapytaj, jeśli nie masz pewności.

Rozmiar GBCena promocyjna
4.0 GB12 euro
10.0 GB17 euro
20.0 GB25 euro
40.0 GB45 euro

Aby uzyskać te niskie ceny, nie zapomnij wspomnieć, że widziałeś ofertę na MarsaAlam.com. E-mail steven@marsaalam.com lub WhatsApp +201284332337.

Oferty połączeń We-Telecomegypt

Ceny pakietów internetowych są następujące. Należy pamiętać, że obejmują one koszt karty SIM w wysokości 5 euro, ale jeśli nie możesz odebrać z lotniska, a zamiast tego wybrałeś dostawę do hotelu, nie obejmują one żadnej opłaty za dostawę do hotelu. Wszystkie pakiety są ważne przez cztery tygodnie.

Długość rozmowyCena promocyjna
20 minut15 euro
40 minut25 euro
60 minut35 euro
80 minut45 euro
100 minut55 euro
200 minut95 euro

Aby uzyskać te niskie ceny, nie zapomnij wspomnieć, że widziałeś ofertę na MarsaAlam.com. E-mail steven@marsaalam.com lub WhatsApp +201284332337.

Dzwoń i internet – We-Telecomegypt

Ceny pakietów internetowych są następujące. Należy pamiętać, że obejmują one koszt karty SIM w wysokości 5 euro, ale jeśli nie możesz odebrać z lotniska, a zamiast tego wybrałeś dostawę do hotelu, nie obejmują one żadnej opłaty za dostawę do hotelu. Wszystkie pakiety są ważne przez cztery tygodnie. Należy pamiętać, że wykorzystanie danych zależy od rodzaju dostępu. Na przykład 10,0 GB karty SIM to technicznie 10 000 jednostek, gdzie 1 jednostka = 1 mb wykorzystania mediów społecznościowych i 2 jednostki = 1 mb dowolnego innego rodzaju wykorzystania danych, z tą samą różnicą między mediami społecznościowymi a innymi rodzajami wykorzystania danych na wszystkie karty sim. Zapytaj, jeśli nie masz pewności.

Rozmowy i internetCena promocyjna
4.0 GB + 20 minut22 euro
4.0 GB + 40 minut32 euro
4.0 GB + 60 minut42 euro
10.0 GB + 20 minut27 euro
10.0 GB + 40 minut37 euro
10.0 GB + 60 minut47 euro
20.0 GB + 60 minut55 euro
20.0 GB + 80 minut65 euro
20.0 GB + 100 minut75 euro

DOSTAWY DO HURGHADY

Dostarczamy również do hoteli poza obszarem Marsa Alam. Sprawdź cennik podany na tej stronie. W Hurghadzie ta sama szybka usługa jest oferowana za 10 euro dla hoteli w Hurghadzie i 15 euro dla hoteli w El Gouna, Sahl Hasheesh i Makadi Bay.

Photograph of Steven's Telecomegypt sim card sales desk at Marsa Alam Airport.
Biuro Stevena Telecom-Egypt WE znajduje się w hali przylotów lotniska w pobliżu wyjścia. Powinieneś łatwo to zobaczyć, kiedy wychodzisz.

KARTY SIM VODAFONE MOŻNA DOSTARCZYĆ

Oprócz niedrogich kart Telecom Egypt, dostępnych w recepcji na lotnisku lub przy dostawie, karty Vodafone mogą być również dostarczone do Twojego hotelu. Możesz zobaczyć ceny wymienione poniżej. Należy pamiętać, że koszty dostawy są dodatkowe. Koszt dostawy do hoteli w regionie Marsa Alam wynosi zwykle od 5 do 10 euro w zależności od lokalizacji, z wyjątkiem wyższej ceny za dostawę do Gorgonia, Shams Alam, hoteli w lub w pobliżu Hamata, a także wyższa w przypadku innych hoteli /ośrodki, które znajdują się daleko na południe od Marsa Alam. Jeśli chcesz połączyć rozmowy międzynarodowe z dowolnym pakietem danych Vodafone, koszt wyniesie 0,50 euro za minutę. Możesz również połączyć 2500 minut rozmów lokalnych z dowolnym pakietem danych Vodafone za jedyne 5 euro. Należy pamiętać, że podane poniżej ceny zawierają koszt karty sim.

Pakiety danych Vodafone

Rozmiar GBCena promocyjna
4 GB17 euro
8 GB20 euro
12 GB25 euro
20 GB35 euro
40 GB50 euro

Pakiety połączeń międzynarodowych Vodafone

Długość rozmowyCena promocyjna
20 minut15 euro
40 minut25 euro
60 minut35 euro
80 minut45 euro
100 minut55 euro

NIE PŁACIĆ ZA DROGIE WIFI W HOTELU

Twoje połączenie za pomocą karty SIM Telecom-Egypt WE lub Vodafone będzie prawdopodobnie znacznie lepsze i tańsze niż połączenie WIFI w hotelach. Większość z nas nie myśli o problemie łączenia się online podczas wakacji. Zakładamy, że jeśli będziemy potrzebować internetu, będzie to dobre połączenie za darmo lub co najwyżej za kilka euro dziennie.

Ale niestety tylko kilka hoteli w Marsa Alam oferuje darmowy internet, często tylko w holu, podczas gdy większość hoteli pobiera bardzo wysokie ceny. Dlaczego tak dużo pobierają? Cóż, kiedy jesteś otoczony pustynią, myślą, że nie masz innych opcji. Co gorsza, po zapłaceniu wysokich cen wielu turystów stwierdza, że ​​połączenie WIFI jest znacznie wolniejsze, niż się spodziewali.

OFERTA STEVEN

Steven oferuje dostarczenie do Twojego hotelu szybkich internetowych kart SIM Telecom Egypt do telefonów I, iPadów, laptopów, dowolnego smartfona lub Androida, z możliwością przeglądania i pobierania do 40 GB za od 12 do 60 euro w zależności od pakietu plus koszty dostawy. Sieć Vodafone ma najlepszy zasięg w obszarze Marsa Alam ze wszystkich sieci komórkowych i działa w prawie wszystkich obszarach wszystkich kurortów.

Steven dostarcza również karty SIM do telefonów komórkowych, a także przedpłacony kredyt, jeśli go potrzebujesz. To nie może być prostsze. Wystarczy wysłać e-mail na adres steven@marsaalam.com lub skontaktować się z nim przez WhatsApp pod numerem +20 1284332337. Możesz zamówić dostawę do hotelu. Nie zapomnij określić rozmiaru wybranej karty SIM, niezależnie od tego, czy potrzebujesz karty danych, karty telefonicznej, czy też kombinacji i pakietu, który chcesz z nią mieć. Karta SIM będzie gotowa i aktywowana, gdy zostanie dostarczona.

Two employees of Steven showing a Certificate of Excellence awarded by Tripadvisor to his company

WYNAJMIJ ROUTER

Możesz wypożyczyć kartę SIM o pojemności 7 GB z routerem 3G WIFI na okres do trzech tygodni z kaucją zwrotną w wysokości 60 euro. Za korzystanie z routera do końca wakacji (maksymalnie przez trzy tygodnie) płacisz tylko 10 euro i możesz go używać na wielu urządzeniach.

TELECOM EGIPT – PIONIERSKA FIRMA TELEKOMUNIKACYJNA Z DŁUGĄ HISTORIĄ

Telecom Egypt stał się jednym z kluczowych operatorów centrów usług telekomunikacyjnych w regionie MENA i współpracuje z Vodafone w celu świadczenia światowej klasy mobilnych usług internetowych. Została założona jako pionierska firma w usługach telegraficznych między Kairem a Aleksandrią w 1854 roku, podczas oświeconych rządów Mohameda Sa’ida Paszy, który w tym samym roku zniósł niewolnictwo. Obecnie ewoluowała, aby stać się główną globalną siłą w telekomunikacji, współpracując z Nokią i będąc właścicielem ponad 44% udziałów w Vodafone Egypt.

VODAFONE W EGIPCIE

Od roku 1998 kiedy to powstała sieć Vodafone Egypt, firma VODAFONE cały czas stawiała na rozwój, stając się wiodącym operatorem telefonii komórkowej w Egipcie zarówno pod kątem wartości rynkowej jak i największej ilości abonentów. Vodafone obsługuje obecnie ponad czterdzieści milionów klientów,
oferując szeroki wachlarz usług głosowych oraz wymiany danych, 3G, ADSL i mobilnych usług internetowych.

Vodafone Egypt znacząco przyczynił się do rozwoju społeczności . Wspiera, w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu, liczne fundacje, organizacje i inicjatywy sołeczne.

KONTAKT ZE STEVENEM

Wyślij e-mail na adres steven@marsaalam.com lub skontaktuj się z nim przez WhatsApp pod numerem +20 1284332337, aby uzyskać poradę lub zarezerwować kartę SIM, która będzie gotowa i aktywowana przy dostawie do Twojego hotelu.

Photo acknowledgements: With laptop in the Egyptian desert – Tim Miroshnichenko via Pexels.com