KARTY SIM W MARSA ALAM

Karty SIM w Marsa Alam

Aby zarezerwować kartę SIM (albo Vodafone lub WE-telecomegypt) lub jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się ze Stevenem przez WhatsApp pod numerem +0201284332337 lub e-mailem na adres Steven@marsaalam.com.

A sim card gives you independence

CENY KART SIM – OFERTY SPECJALNE.

Kup 3, a otrzymasz 1 gratis

Kup trzy karty SIM Vodafone i otrzymaj kolejną za darmo, pod warunkiem, że ma taką samą wartość, jak najtańsza karta.

Rabat 10 procent

Zarezerwuj dowolną podróż taksówką taksówką Stevena i uzyskaj 10% zniżki na dowolny z naszych pakietów kart SIM. Sprawdź poniższy link do doskonałych cen taksówek Stevena lub przejrzyj nasze oferty kart SIM na tej stronie.

Bezpłatny transfer taksówką

Kup trzy karty SIM Vodafone z co najmniej 20 GB na każdej karcie i skorzystaj z bezpłatnego transferu taksówką do dowolnego hotelu w promieniu 18 km od lotniska. Sprawdź poniższy link, aby znaleźć niedrogie taksówki Stevena lub przejrzyj oferty kart SIM na tej stronie

Dozwolona jest tylko jedna oferta specjalna na zakup. Niestety nie można łączyć ofert. Steven ma specjalne oferty pakietowe dla Internetu, tylko połączeń oraz pakietów internetowych i połączeń. Karty SIM Vodafone i WE-telecomegypt są już dostępne w postaci gotowych do użycia triple cut (wszystkie rozmiary) – mini, micro i nano. Po prostu włóż kartę SIM do gniazda, otwórz komórkową transmisję danych i gotowe. Wszystkie pakiety są ważne przez cztery tygodnie.

PROSZĘ ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA DZIŚ 22 LISTOPADA (i być może również w ciągu najbliższych kilku dni) PRACUJEMY NA TEJ STRONIE DOKONYWANIE NIEKTÓRYCH ZMIAN – WIĘC PROSIMY O POTWIERDZENIE WSZYSTKICH SZCZEGÓŁÓW PRZED REZERWACJĄ.

Oferty internetowe We-Telecomegypt

Ceny pakietów internetowych są następujące. Należy pamiętać, że obejmują one koszt karty SIM w wysokości 5 euro. Wszystkie pakiety są ważne przez cztery tygodnie.

Należy pamiętać, że wykorzystanie danych zależy od rodzaju dostępu. Na przykład 10,0 GB karty SIM to technicznie 10 000 jednostek, gdzie 1 jednostka = 1 mb wykorzystania mediów społecznościowych i 2 jednostki = 1 mb dowolnego innego rodzaju wykorzystania danych, z tą samą różnicą między mediami społecznościowymi a innymi rodzajami wykorzystania danych na wszystkie karty sim. Zapytaj, jeśli nie masz pewności.

Rozmiar GBCena promocyjna
10.0 GB18 euro
20.0 GB22 euro
40.0 GB40 euro

Aby uzyskać te niskie ceny, nie zapomnij wspomnieć, że widziałeś ofertę na MarsaAlam.com. E-mail steven@marsaalam.com lub WhatsApp +201284332337.

Oferty połączeń We-Telecomegypt

Ceny pakietów połączeń międzynarodowych są następujące. Stwórz swój własny pakiet za jedyne 50 centów (0,5 euro) za minutę na rozmowy międzynarodowe lub tylko 25 centów za każdą międzynarodową wiadomość SMS. Jeśli chcesz wykonywać połączenia lokalne, koszt to tylko 8 euro za 500 minut lub tylko 15 euro za 1000 minut.

Przykłady połączeń międzynarodowych podano w poniższej tabeli. Należy pamiętać, że obejmują one koszt karty SIM w wysokości 5 euro. Wszystkie pakiety są ważne przez cztery tygodnie.

Długość rozmowyCena promocyjna
20 minut20 euro
40 minut40 euro
60 minut60 euro
80 minut80 euro
90 minut90 euro
100 minut100 euro
120 minut120 euro
180 minut180 euro
200 minut200 euro

Aby uzyskać te niskie ceny, nie zapomnij wspomnieć, że widziałeś ofertę na MarsaAlam.com. E-mail steven@marsaalam.com lub WhatsApp +201284332337.

Dzwoń i internet – We-Telecomegypt

Ceny pakietów internetowych są następujące. Należy pamiętać, że obejmują one koszt karty SIM w wysokości 5 euro. Wszystkie pakiety są ważne przez cztery tygodnie.

Możesz poprosić o dowolną kombinację. Wystarczy wybrać pakiet GB z pierwszej kolumny, a następnie dodać, ile minut międzynarodowych chcesz za jedyne 50 centów (0,5 euro) za minutę lub wiadomości SMS za jedyne 25 centów za SMS.

Należy pamiętać, że wykorzystanie danych zależy od rodzaju dostępu. Na przykład 10,0 GB karty SIM to technicznie 10 000 jednostek, gdzie 1 jednostka = 1 mb wykorzystania mediów społecznościowych i 2 jednostki = 1 mb dowolnego innego rodzaju wykorzystania danych, z tą samą różnicą między mediami społecznościowymi a innymi rodzajami wykorzystania danych na wszystkie karty sim. Zapytaj, jeśli nie masz pewności.

Rozmowy i internetCena promocyjna
10.0 GB + 20 minut38 euro
10.0 GB + 40 minut58 euro
10.0 GB + 60 minut78 euro
10.0 GB + 90 minut108 euro
20.0 GB + 60 minut82 euro
20.0 GB + 80 minut102 euro
20.0 GB + 100 minut122 euro
40.0 GB + 60 minut100 euro
40.0 GB + 80 minut120 euro
40.0 GB + 120 minut160 euro

KARTY SIM VODAFONE MOŻNA DOSTARCZYĆ DO TWOJEGO HOTELU

Karty Vodafone mogą być dostarczane BEZ DODATKOWEJ OPŁATY do hoteli w odległości mniejszej niż 10 km od lotniska Marsa Alam. W przypadku dostaw do hoteli w większej odległości może obowiązywać opłata za dostawę. Proszę pytać. Ceny pakietów danych i połączeń możesz zobaczyć w poniższych tabelach. Jeśli chcesz połączyć rozmowy międzynarodowe z dowolnym pakietem danych Vodafone, koszt wyniesie 50 centów (0,50 euro) za minutę. Możesz także połączyć 2500 minut lokalnych połączeń z numerami Vodafone z dowolnym pakietem danych Vodafone za jedyne 5 euro dodatkowo. Dodatkowe 5 euro daje 2500 jednostek odpowiadających 2500 MB (2,5 GB) korzystania z Internetu lub 2500 minut lokalnych połączeń z numerami Vodafone. Uwaga: podane poniżej ceny zawierają koszt karty SIM.

Dostawy są teraz dostępne również do hoteli w Hurghadzie za 10 euro i 15 euro do hoteli w El Gouna, Sahl Hasheesh i Makadi Bay. Proszę pytać o dostawy w Sharm El Sheikh.

Pakiety danych Vodafone

Rozmiar GBCena promocyjna
6 GB15 euro
8 GB18 euro
12 GB22 euro
20 GB30 euro
40 GB45 euro
80 GB80 euro

Pakiety połączeń międzynarodowych Vodafone

Długość rozmowyCena promocyjna
20 minut20 euro
40 minut40 euro
60 minut60 euro
80 minut80 euro
100 minut100 euro

DOSTAWY DO HOTELI W HURGHADZIE I SHARM EL SHEIKH

Steven może również dostarczać karty SIM Vodafone do hoteli położonych dalej. Sprawdź przewodnik cenowy podany na tej stronie. W Hurghadzie ta sama szybka usługa oferowana jest za 10 euro za hotele w Hurghadzie i 15 euro za hotele w El Gouna, Sahl Hasheesh i Makadi Bay. Zapytaj o cenę dostaw do hoteli w Sharm El Sheikh.

NIE PŁACIĆ ZA DROGIE WIFI W HOTELU

Twoje połączenie za pomocą karty SIM Vodafone lub WE-telecomegypt będzie prawdopodobnie znacznie lepsze i tańsze niż połączenie WIFI w hotelach. Większość z nas nie myśli o problemie łączenia się z Internetem podczas wakacji. Zakładamy, że będzie dobre połączenie za darmo lub najwyżej za kilka euro dziennie.

Niestety jednak niewiele hoteli w Marsa Alam oferuje obecnie darmowy internet i często tylko w lobby, podczas gdy większość hoteli pobiera szokująco wysokie ceny. Dlaczego naliczają tak wysokie ceny? Kiedy jesteś otoczony pustynią, myślą, że nie masz innych opcji. Co gorsza, wielu turystów po zapłaceniu stwierdza, że ich połączenie jest o wiele wolniejsze, niż się spodziewali.

OFERTA

Steven oferuje szybkie internetowe karty SIM Vodafone lub WE-telecomegypt do telefonów I, iPadów, laptopów, dowolnego smartfona lub Androida, z maksymalnie 40 GB przeglądania i pobierania za od 11 do 50 euro, w zależności od pakietu wraz z kosztami dostawy . Vodafone i WE-telecomegypt mają najlepszy zasięg w obszarze Marsa Alam ze wszystkich sieci komórkowych i działają w prawie wszystkich obszarach wszystkich kurortów. Steven może również dostarczać pakiety kart SIM do telefonów komórkowych.

Łatwiej się nie da. Wystarczy skontaktować się ze Stevenem przez WhatsApp lub telefonicznie pod numerem +201284332337 lub e-mailem na adres Steven@marsaalam.com. Możesz również otrzymać karty SIM Vodafone do swojego hotelu. Nie zapomnij określić rozmiaru karty SIM, którą chcesz, czy chcesz kartę danych, kartę telefoniczną, czy kombinację i pakiet, który chcesz z nią. Karta SIM jest gotowa i aktywowana przy odbiorze lub dostawie.

Photograph of Steven's Telecomegypt sim card sales desk at Marsa Alam Airport.
Biuro Stevena Telecom-Egypt WE znajduje się w hali przylotów lotniska w pobliżu wyjścia. Powinieneś łatwo to zobaczyć, kiedy wychodzisz.

WYNAJMIJ ROUTER

Możesz wypożyczyć kartę SIM o pojemności 7 GB z routerem 3G WIFI na okres do trzech tygodni z kaucją zwrotną w wysokości 60 euro. Za korzystanie z routera do końca wakacji (maksymalnie przez trzy tygodnie) płacisz tylko 10 euro i możesz go używać na wielu urządzeniach.

VODAFONE W EGIPCIE – KRÓTKA HISTORIA

Od momentu powstania w 1998 roku, Vodafone Egypt urósł na przestrzeni lat, aby stać się wiodącym operatorem komórkowym w Egipcie, nie tylko pod względem udziału w przychodach, ale także operatorem telefonii komórkowej numer jeden z największą bazą klientów. Vodafone obsługuje obecnie ponad czterdzieści milionów klientów, oferując szeroką gamę usług głosowych i wymiany danych, 3G, ADSL oraz mobilne usługi internetowe.

W 2006 r. Vodafone Egypt rozpoczął działalność offshore pod nazwą Vodafone International Services; spółka zależna zajmująca się outsourcingiem procesów biznesowych i usług IT dla operatorów Vodafone i nie tylko.

Vodafone Egypt jest dumny z silnego wkładu w inicjatywę rozwoju społeczności poprzez swoje portfolio odpowiedzialności korporacyjnej oraz fundację Vodafone Egypt. Poprzez współpracę partnerską z organizacjami pozarządowymi i społeczeństwem obywatelskim, Vodafone Egypt Foundation wnosi swój wkład w obszary zdrowia i edukacji dla dzieci, rozwoju społeczności, wykorzystania technologii mobilnych do rozwoju i dostępu do komunikacji.

WE-TELECOMEGYPT – HISTORIA I ZALETY

Telecom Egypt stał się jednym z kluczowych operatorów telekomunikacyjnych w regionie MENA i nawiązał współpracę z Vodafone, aby zapewnić światowej klasy mobilne usługi internetowe. Została założona jako pionierska firma w usługach telegraficznych między Kairem a Aleksandrią w 1854 roku, podczas oświeconych rządów Mohameda Sa’ida Paszy, który w tym samym roku zniósł niewolnictwo. Obecnie ewoluowała, aby stać się główną globalną siłą w telekomunikacji, współpracując z Nokią i posiadając ponad 44% udziałów w Vodafone Egypt.

KONTAKT

Skontaktuj się ze Stevenem przez WhatsApp lub telefonicznie pod numerem +201284332337 lub napisz do niego na adres steven@marsalam.com, w celu uzyskania porady lub rezerwacji karty SIM, która będzie gotowa i aktywowana po odebraniu z lotniska lub, w przypadku kart SIM Vodafone, po dostarczeniu do hotelu.

Photo acknowledgements: With laptop in the Egyptian desert – Tim Miroshnichenko via Pexels.com